Wczasy z partnerem lub z kumpelą?

Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi zbzikowani i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – atuty
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub też pokrewnych okolicznościach – wiele ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe bezmiar olśniewającego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Dosadnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Mimo to niekiedy niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o bez zarzutu gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.